Про Бренд Custom Wear

Привіт друг

Значить історія така - жив-був Славончик і продавав він шмот найкрутіших зарубіжних фірм (Vans, Etnies, Quiksilver і т.д.) і все було добре - магаз зростав, розвивався, але на душі у Славона було сумно, тому що хотів Він робити щось своє, а не тупо барижити чужим.

Хотів-хотів, але то Криза влупила, то серіальчик новий вийшов;) і все ніяк Славон не починав робити Свій шмот (лузер бляха).

І ось так пройшов не день, не два, а кілька років і весь цей час Славон продовжував продавати шмот, набиратися "премудростей" швейних і розуміння того, що треба робити, щоб шмот був придатний - не висів як ганчірка і щоб Діви прекрасні Тебе в ньому хотіли;)

І ось цей день настав – ну не той, що зараз, а 22 жовтня 2016 року.

Славончик прокинувся і сказав Собі - "ПОРА Славон" - або зараз або .... завтра, максимум післязавтра;) А ні не так.

ПОРА – чи зараз, чи ніколи!

І почав Славончик рухатися назустріч мрії – вигадав назву – щось персоналізоване, але водночас модняве – CUSTOM WEAR

Потім пішов до ворожки – нагадав номер крутого Дизайнера, зателефонував йому і закрутилося-закрутилось так, що й не опишеш всього тут, просто скажу, що з того часу Ми постійно ростемо, у нас вже є фанати бренду навіть за межами України і щодня. працюю над тим щоб Наші колекції одягу та аксесуарів розширювалися і радували Вас ціною та якістю і для цього Я об'їздив уже пів України та зупинятися не збираюся.